Инверторен климатик Toshiba RAS-16PKVSG-E/RAS-16PAVSG-E SHORAI IONIZER, 16 000 BTU

Производител : Toshiba
Код на продукта : Toshiba RAS-16PKVSG-E/RAS-16PAVSG-E SHORAI
Наличност : В наличност

инверторен климатик, климатици, Toshiba, Shorai

1,919.00лв.
-+